HAKKIMIZDA

Firmamız, uzun yıllardır imalat firması olarak; ahşap, maxima modüler, aluset modüler ve truss sistemli kiralık-satılık stand tasarımı ve uygulama konusunda uzman kadrosu ve deneyimleri ile siz firmaların kurumsal kimliklerinin en iyi şekilde yansıtılması için özgün, ekonomik ve alternatif çözümler sunmaktadır. Stand tasarımı ve uygulama dışında; iç dekorasyon, showroom, podyum ve ürün teşhir standı konularında da gelen taleplere aynı titizlik ve özen ile cevap vermektedir.

Türkiye’de ve dünyada düzenlenen fuarlar; şirketlerin kurumsal kimlik ve ürün tanıtımlarını yapmaları açısından büyük önem teşkil eder. Katılımcı firmaların etkileyici bir stand dekorasyonuna sahip olmaları da en az fuara katılmaları kadar önemlidir. Esila Fuar Dekorasyon olarak amacımız; fuar organizasyonlarında firmalara, beklentilerini en üst seviyede karşılayan anahtar teslim kiralık veya satılık stand tasarım ve uygulamaları sunmaktır.

İSTATİSTİKLER & Referanslar

Uygulama ve tasarım alanında yaptığımız çalışmalarla alakalı rakamlardan oluşan değer (ortalama), referans istatistikleri...

Çizim / Tasarım
Uygulama
Fuar Katılımı
Teklif